For Good Vibrations

SKAKO je ve světě zastoupena dceřinými, výrobními a prodejními společnostmi a také svými zástupci a prodejci.

SKAKO koncern je zkušeným kooperačním partnerem jak ve vývoji, tak v dodávkách následujících strojů a zařízení:

  • Stroje a kompletní zařízení na výrobu betonu, která jsou používána ve výrobnách betonových prvků, stavebních dílů a betonových směsí.
  • Vibrační zařízení na dopravu a třídění sypkých hmot. 

Vývoj spolehlivých řešení, která odpovídají individuálním potřebám zákazníků a posilují tak jejich pozici na trhu, to je hlavním cílem koncernu SKAKO.

Tohoto cíle se snažíme dosáhnout prostřednictvím know-how, přístupu k zákazníkům a zhodnocením jejich stávající situace. Jedny z nejdůležitějších základů to hoto spojení jsou partnerství a spolupráce.

Vibrace nabízí výhody vytvořené přírodou

Příroda využívá vibrací k transportu energie z místa na místo. Zemětřesení jsou toho příkladem přesto, že jsou spojena s katastrofami! Zkrocení takových sil je však více fasci nující než odstrašující.

Minimální opotřebení

Doprava materiálu na vibračním žlabu probíhá pomocí tzv. mikroskoků v ose vibrací. Materiál se tímto způsobem vznáší téměř celou dobu ve vzduchu, což přináší pouze minimální opotřebení zařízení a samotného materiálu.

Velká provozní spolehlivost

Není vhodnějšího mechanického zařízení na tzv. tok materiálu. Tento způsob manipulace garantuje velkou provozní spolehlivost, nízké náklady na údržbu a vysokou životnost.

Stálá kvalita materiálu

Manipulace vibrací nesnižuje kvalitu dopravovaného materiálu.

Ekologická manipulace

Optimální tvar vibračního žlabu ve formě koryta nebo roury zajišťuje minimalizaci ztrát materiálu. Uzavřené provedení vibračních žlabů chrání životní prost - ředí proti prachu, pachu a hluku. Zapouzdřením vibračního zařízení je také dosaženo toho, že hygroskopický materiál nepřijímá žádnou vlhkost.

SKAKO VIBRATION aktivuje, dopravuje a třídí sypké hmoty

Často to začíná tím, že u nás zákazníci hledají radu. Mnohdy to končí originálním řešením. SKAKO VIBRATION přemýšlí jinak, má jiný přístup a bezpočet zkušeností při řešeních manipulace s materiálem v průmyslových procesech.

SKACO VIBRATION vibrační zařízení najdeme dnes prakticky ve všech odvětvích průmyslu. Můžete zásobovat drtiče a mlýny v kamenolomech a dolech, vykládat železniční vagóny, přidávat rudy a minerály v ocelárnách a chemickém průmyslu, dávkovat, třídit a dopravovat produkty potravinářského průmyslu. Zásobovat tavicí pece, dopravovat odlitky a písek ve slévárnách.

Dělit a dopravovat šrot a odpad ve spalovnách. Třídit, dělit a dopravovat všechny sypké hmoty ve výrobě hnojiv, cementárnách, pískovnách, atd.

Vibrační zařízení nabízejí mnoho možností využití a v praxi nalézáme stále nová uplatnění.

Vibrační zařízení mohou manipulovat téměř se vším

Od prášku po velké bloky kamenů. Bez ztrát, ekologicky a s minimálním opotřebením.

Všechny sypké hmoty s omezeným podílem frakce pod 100 μm a se speci fic kou hmotností větší než 0,3 t/m3 mohou být manipulovány, dány do pohybu pomocí vibrace.

Platí pravidlo, že sypké hmoty se sypným úhlem od 60° do 20° a při teplotě od –30 °C do několika 100 °C mohou být dopravovány vibrací bez problémů.

Jako specialista na kontrolovanou vibraci nabízí SKAKO VIBRATION vibrační podavače, vibrační dopravníky a vibrační síta, a to buď jako sériové standardní a nebo vyrobené na míru zákazníkovi.

V mnoha případech řeší naše standardní zařízení komplikované úlohy. V případě, že je to nedostačující, pak najdeme řešení ve spolupráci se zákazníkem, přizpůsobené jeho potřebám.

Kompletní systém pro manipulaci sypkých hmot

SKAKO VIBRATION nabízí jeden z nejkomplexnějších programů vibračních zařízení, které se kombinují a vytváří proces manipulace a nebo jsou zařazena do manipulačních linek stávajících.

For Good Vibrations - SKAKO Vibration

picture article

Poptávkový formulář

Kde nás najdete?

DRAVE Technology s.r.o.

Volovnice 141
547 01 Náchod

IČ: 022 68 698
DIČ: CZ02268698

Distributor

distributor

DMC Firewall is a Joomla Security extension!