Linky pro třídění a lisování materiálů

Linky pro třídění a lisování materiálů se vyrábějí v různých velikostech a cenových relacích. Jejich složení se odvíjí od druhu materiálů, který se má na lince zpracovávat, od množství daného materiálu, od požadovaného výstupu a od principu a stylu ovládání (např. místní, centrální apod.). Výstupem může být drť (drtič) různých velikostí, volně ložená nebo slisovaná do balíků (materiál nemusí být nadrcen). Pokud je výstupem drť, odváděna může být dopravníkem do kontejnerů nebo pneudopravou do BIG-BAGů popř. jiným technologickým zařízením dle požadavku. Do linky lze umístit separátor nebo jiný indikátor kovů, to v případě, že se může kov do linky dostat se základním materiálem a na výstupu není žádán nebo v případě, že součástí linky je drtič, který je nutné chránit před poškozením.

Linka může být vybavena i třídičem, který dokáže vytřídit založený materiál na předem zvolené velikosti. Tyto podsítné části materiálů pak mohou být odváděny buď pomocí pásových dopravníků do zvolených míst mimo linku nebo halu (výroba, kontejnery, volný prostor). Třídič může být také umístěn na zvýšeném stojanu, potom podsítná velikost materiálu padá přímo do kontejneru nebo může být lisována apod.

Možnosti použití linek

  • v odpadovém hospodářství technických služeb, obcí nebo firem, které se zabývají likvidací odpadu
  • při recyklaci
  • pro zpracování materiálů ve výrobě (např. plastů, skla, papíru apod.)

Ovládání linek

  • velín- ovládání celé linky může být umístěno v samostatné místnosti s možností zobrazení chodu linky na monitoru
  • samostatným rozvaděčem umístěným na zvoleném místě u linky
  • hlavní ovládání linky ve velínu s vyvedeným informačním panelem u linky
  • ovládání automatizované softwarem (řízený PC) nebo postupné spouštění podle předem stanoveného klíče s časovou prodlevou s danou logikou spínání a vypínání jednotlivých strojů při poruše nebo jiném zastavení
  • linka je vždy vybavena nouzovými „STOP" tlačítky

 

Linky pro třídění a lisování materiálů

picture article

Poptávkový formulář

Kde nás najdete?

DRAVE Technology s.r.o.

Volovnice 141
547 01 Náchod

IČ: 022 68 698
DIČ: CZ02268698

Distributor

distributor

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd